Nadruki na torbach

Przykładowe realizacje

Każdy sklep, supermarket, sieciówka, sklepy z AGD, a nawet banki i ubezpieczalnie dbają, o to, by ich klienci wychodzili z (ich wizytówką) torbami oznakowanymi ich logiem i nazwą. Jest to nie tylko troska o klienta, ale także, a może przede wszystkim o własny wizerunek.

Warto zadbać, by klienci mieli wybór: czy chcą jednorazówkę, czy też torbę ekologiczną wielorazowego użycia, papierową, czy z dzianiny itp. Wszystko należy także dobrać do charakteru biznesu i jego rodzaju. W hipermarketach mamy zazwyczaj kilka dostępnych rodzajów toreb, ale już w instytucji finansowej, są to zazwyczaj eleganckie papierowe torebeczki, lub reklamówki z grubszej foli. Oczywiście wybór i decyzja na zakup takich toreb, czy reklamówek dla klientów zależy w dużej mierze od budżetu firmy. A może potraktować torby Eko, jako nagrodę dla stałych klientów w najprostszym programie lojalnościowym, którzy w dodatku obnoszą się po mieście z waszą torbą robiąc wam przy okazji świetną reklamę?!

Możemy podpowiedzieć ci kilka ciekawych, korzystnych rozwiązań i wykonać efektywny duży nadruk, lub subtelne logo, które trafi w gusta wasze i waszych klientów, tak by nie rozstawali się z waszą torbą nawet idąc do warzywniaka. Skontaktuj się i sprawdź sam!